מאחורי כל צחוק

show-picture

שפה: עברית


שיחות עומק עם מיטב הקומיקאים בארץ על הדברים שמובילים אותם להומור ולצחוק, שלפעמים הם דברים מאוד לא מצחיקים.


מגיש: אלדד שטרית.


 • מאחורי כל צחוק עם עמית קלינג

  מאחורי כל צחוק – עמית קלינג

  בכל שבוע אלדד שיטרית מזמין סטנדאפיסט אחר מהמיקרופון שעל הבמה לשיחה אינטימית באולפן על הומור והשראה. והפעם עמית קלינג הגיע […]

 • מאחורי כל צחוק עם דודי רוזנטל

  מאחורי כל צחוק – דודי רוזנטל

  בכל שבוע אלדד שיטרית מזמין סטנדאפיסט אחר מהמיקרופון שעל הבמה לשיחה אינטימית באולפן על הומור והשראה. והפעם דודי רוזנטל הגיע לאולפן. […]

 • מאחורי כל צחוק עם רשף שי

  מאחורי כל צחוק – רשף שי

  בכל שבוע אלדד שיטרית מזמין סטנדאפיסט אחר מהמיקרופון שעל הבמה לשיחה אינטימית באולפן על הומור והשראה. והפעם רשף שי הגיע לאולפן.

  רשף שי הוא תסריטאי ואחד הכותבים המבריקים בישראל. הוא כותב למועדון לילה, ארץ נהדרת, גב האומה, עד כאן, קופה ראשית ועוד ועוד ועוד. איך יש לו זמן לכל זה? איך הוא נשאר מעודכן בכל מה שקורה? איך זה מרגיש לראות בדיחות שהוא כתב מבוצעות על ידי קומיקאים אחרים? ענינו על כל זה ועוד בפרק בלתי נשכח.

 • מאחורי כל צחוק עם יאיר אורבך

  מאחורי כל צחוק – יאיר אורבך

  בכל שבוע אלדד שיטרית מזמין סטנדאפיסט אחר מהמיקרופון שעל הבמה לשיחה אינטימית באולפן על הומור והשראה. והפעם יאיר אורבך הגיע לאולפן.

  יאיר אורבך הגיע לאולפן כדי לספר איך זה להיות סטנדאפיסט חובש כיפה, על המופע החדש עם אשתו ("יאיר ועצבנית"), על הימים שלו ב"אקדמיה לצחוק", על החיים בגליל כאב ל-4. אה כן והוא נשוי לחילונית. היה לוהט.

 • מאחורי כל צחוק עם לירון שטיינגרט

  מאחורי כל צחוק – לירון שטיינגרט

  בכל שבוע אלדד שיטרית מזמין סטנדאפיסט אחר מהמיקרופון שעל הבמה לשיחה אינטימית באולפן על הומור והשראה. והפעם לירון שטיינגרט הגיע לאולפן.

  אם היה לכם חיבור אינטרנט פעיל במהלך השנה האחרונה, אין מצב שפספסתם את הסרטונים של לירון שטיינגרט. לירון הוא אישיות מרתקת מהמון סיבות. הוא סיים בהצטיינות כל מסגרת שהיה בה, קיבל 780 בפסיכומטרי ובגדול יכל לבחור בכל קריירה אפשרית. למרות כל זה, הוא בחר לעשות סטנדאפ ולצלם סרטונים שבהם הוא מחבק זרים ברחוב, לוקח להם ביס מהאוכל ובגדול חוצה כל גבול אפשרי כדי להצחיק אתכם. ישבתי איתו לשיחה כיפית של שעה כדי לנסות לפצח את האישיות המיוחדת שלו.

 • מאחורי כל צחוק עם גיל קופטש

  מאחורי כל צחוק – גיל קופטש

  בכל שבוע אלדד שיטרית מזמין סטנדאפיסט אחר מהמיקרופון שעל הבמה לשיחה אינטימית באולפן על הומור והשראה. והפעם גיל קופטש הגיע לאולפן.

  גיל קופטש האגדי הגיע לפודקאסט כדי לדבר על שלל נושאים מרתקים: אלוהים ודת, רוחניות, הימים הגדולים שלו בסטנדאפ, הפרישה והחזרה, מריחואנה ומפלגת עלה ירוק שהקים, והפרוייקטים המעניינים שהוא עובד עליהם כיום.

 • מאחורי כל צחוק עם חן מזרחי

  מאחורי כל צחוק – חן מזרחי

  בכל שבוע אלדד שיטרית מזמין סטנדאפיסט אחר מהמיקרופון שעל הבמה לשיחה אינטימית באולפן על הומור והשראה. והפעם חן מזרחי הגיע לאולפן.

  חן מזרחי הוא תופעת קומדיה שאי אפשר להתעלם ממנה. מעבר לקריירת הסטנדאפ המטורפת שלו הבנאדם צילם פרסומות עם אייקונים כמו ביבי ובר רפאלי. על הדרך הוא גם הפך לאושיית רשת באמצעות סרטונים ויראליים ומתיחות קורעות. ישבנו לדבר איתו כדי לשמוע מאיפה יש לו אנרגיה לגנגל בין כל כך הרבה פרויקטים ומה סוד הקסם שלו להצלחה. קבלו עוד פרק שייכנס לספרי ההיסטוריה.

 • מאחורי כל צחוק עם אלדד שיטרית מארח את נועם שוסטר-אליאסי

  מאחורי כל צחוק – נועם שוסטר-אליאסי

  בכל שבוע אלדד שיטרית מזמין סטנדאפיסט אחר מהמיקרופון שעל הבמה לשיחה אינטימית באולפן על הומור והשראה. והפעם נועם שוסטר-אליאסי הגיעה לאולפן.

  נועם שוסטר אליאסי זכתה בתואר "הקומיקאית היהודייה המבטיחה בעולם". קצת אחרי שזה קרה, היא עלתה לכותרת בכל מהדורות החדשות של העולם הערבי. היא גם זכתה במלגה מטורפת מאוניברסיטת הרווארד. היא מופיעה בעברית, אנגלית וערבית בכל העולם וכל זה קורה בטווח של פחות מ-3 שנים מהיום שהתחילה להופיע. עם סיפור חיים כזה היינו חייבים לארח אותה בפודקאסט. קבלו את הפרק שיביא את השלום למזה"ת.

 • מאחורי כל צחוק עם אלדד שיטרית מארח את דור כאהן

  מאחורי כל צחוק – דור כאהן

  בכל שבוע אלדד שיטרית מזמין סטנדאפיסט אחר מהמיקרופון שעל הבמה לשיחה אינטימית באולפן על הומור והשראה. והפעם דור כאהן הגיע לאולפן.

  דור כאהן הוא מהאורחים המבוקשים ביותר בפודקאסט. דיברנו על הכתיבה לטייכר וזרחוביץ', לאסי כהן וגם באופן כללי. על ביטחון וחוסר ביטחון ועל הסצנה האלטרנטיבית. היה מהנה ומרתק

 • מאחורי כל צחוק עם אלדד שיטרית מארח את עפר שכטר

  מאחורי כל צחוק – עפר שכטר

  בכל שבוע אלדד שיטרית מזמין סטנדאפיסט אחר מהמיקרופון שעל הבמה לשיחה אינטימית באולפן על הומור והשראה. והפעם עפר שכטר הגיע לאולפן.

  איזה פרק חגיגי ומיוחד זה היה. עפר שכטר הגיע לאולפן לפרק מצולם שהועבר בלייב. באולפן היה קהל ששאל שאלות בחלק השני של התכנית. דיברנו על סטנדאפ בהשוואה לשאר הדברים שעפר עושה, על התחושות שלו כשהוא עולה לבמה כאיש מפורסם, על אורח החיים שעוזר לו לג'נגל בין כל כך הרבה פרויקטים ועוד הרבה.

 • מאחורי כל צחוק עם אלדד שיטרית מארח את דניאל כהן

  מאחורי כל צחוק – דניאל כהן

  בכל שבוע אלדד שיטרית מזמין סטנדאפיסט אחר מהמיקרופון שעל הבמה לשיחה אינטימית באולפן על הומור והשראה. והפעם דניאל כהן הגיע לאולפן.

  דניאל כהן הוא אחד הסטנדאפיסטים הכי לוהטים בארץ. הסגנון שלו ייחודי, מקורי ובלתי ניתן לחיקוי והדמות הבימתית שלו היא כזו שתגרום גם לאדישים ביותר להתפוצץ מצחוק. מה שכן, הפער בין האיש העצבני על הבמה לאיש הנינוח והחביב בחדר אמנים הוא גדול וזה היה אחד הנושאים שדיברנו עליהם הכי הרבה בפרק. דיברנו גם על ההצלחה של הסרטונים שלו ברשת ועל איך שהוא תופס את אמנות הסטנדאפ, כותב ולא מפסיק ליצור.

 • מאחורי כל צחוק עם אלדד שיטרית מארח את גידי ליבנה

  מאחורי כל צחוק – גידי ליבנה

  בכל שבוע אלדד שיטרית מזמין סטנדאפיסט אחר מהמיקרופון שעל הבמה לשיחה אינטימית באולפן על הומור והשראה. והפעם גידי ליבנה הגיע לאולפן.

  גידי ליבנה הוא אמן חושים, אבל מרגע שהתחיל לעשות סטנדאפ הפך לאחד הקומיקאים הכי מוכשרים שצומחים כאן. אם ראיתם את ההופעה המרשימה שלו ב"גוט טאלנט" אתם כנראה כבר יודעים את זה. דיברנו על עולם הקוסמים ועל ההבדלים והדמיון לעולם הסטנדאפ, על תחילת הדרך ועל היום שבו גידי שהוא רוצה לעסוק בקסמים בקומדיה, על השראה ועל הורות.

 • מאחורי כל צחוק עם אלדד שיטרית מארח את עידן בן דוד

  מאחורי כל צחוק – עידן בן דוד

  בכל שבוע אלדד שיטרית מזמין סטנדאפיסט אחר מהמיקרופון שעל הבמה לשיחה אינטימית באולפן על הומור והשראה. והפעם עידן בן דוד הגיע לאולפן.

  עידן בן דוד עושה סטנדאפ כבר יותר מעשור ובמקביל הוא תמיד אירגן הופעות וליינים. כיום הוא עובד במשרד של הקומדי בר, כך שהוא חווה את "מאחורי הקלעים" של עולם הסטנדאפ בדרך מאוד מעניינת ומיוחדת. דיברנו על כושר האלתור שלו, על היחסים הקרובים והכתיבה עם שחר חסון, על התאונה ששינתה את חייו ועל הנאמנות שלו לפודקאסט הזה.

 • מאחורי כל צחוק עם אלדד שיטרית מארח את שאולי בדישי

  מאחורי כל צחוק – שאולי בדישי

  בכל שבוע אלדד שיטרית מזמין סטנדאפיסט אחר מהמיקרופון שעל הבמה לשיחה אינטימית באולפן על הומור והשראה. והפעם שאולי בדישי הגיע לאולפן.

  כמה זמן לשאולי בדישי להגיע מהבמות של מועדוני הסטנדאפ לפריים טיים של הטלוויזיה? מה הוביל אותו לעסוק בקומדיה ואיך זה קשור לבית שהוא גדל בו? מה האתגרים הכי גדולים כקומיקאי מבחינתו ואיך הוא כותב סטנדאפ? עוד פרק חובה לכל סטנדאפיסט מתחיל.

 • מאחורי כל צחוק עם אלדד שיטרית מארח את רמי שטרן

  מאחורי כל צחוק – רמי שטרן

  בכל שבוע אלדד שיטרית מזמין סטנדאפיסט אחר מהמיקרופון שעל הבמה לשיחה אינטימית באולפן על הומור והשראה. והפעם רמי שטרן הגיע לאולפן.

  אוקיי, וואו. פרק כזה עוד לא היה בפודקאסט. כבר היו לנו פרקים מרגשים, מצחיקים, מרתקים, מעוררי השראה, אבל הפרק הזה לא דומה לשום דבר ששמענו. רמי שטרן נחשב לסטנדאפיסט הישראלי הראשון וכיאה למעמדו הוא הגיע לאולפן עם מטען של שנים ועם הרבה דברים שהיה לו חשוב לומר ולפרוק. היו שם מונולגים ללא פילטרים על פרשיית לואי סי.קיי, על ביבי והמצב במדינה, על אנשים שמביאים ילדים לעולם וגם על קומדיה. תעזבו את כל מה שאתם עושים כרגע ותפנו שעה כדי לשמוע את הפרק חסר המעצורים הזה.

 • מאחורי כל צחוק עם אלדד שיטרית מארח את רוני ששון

  מאחורי כל צחוק – רוני ששון

  בכל שבוע אלדד שיטרית מזמין סטנדאפיסט אחר מהמיקרופון שעל הבמה לשיחה אינטימית באולפן על הומור והשראה. והפעם רוני ששון הגיע לאולפן.

  רוני ששון הוא מוותיקי הסטנדאפיסטים בארץ ואם ראיתם אותו בהופעה זה בהחלט ניכר. דיברנו על השתלת השיער בטורקיה, על החלטות גורליות בקריירה, על כתיבה ועל הקאמבק לקומדי בר. רוני הוא אחד האנשים האהובים בתחום ואם תאזינו לפרק תבינו בדיוק למה.

 • מאחורי כל צחוק עם אלדד שיטרית מארח את שלמה בייבי בייבי

  מאחורי כל צחוק – שלמה בייבי בייבי

  בכל שבוע אלדד שיטרית מזמין סטנדאפיסט אחר מהמיקרופון שעל הבמה לשיחה אינטימית באולפן על הומור והשראה. והפעם שלמה בייבי בייבי הגיע לאולפן.

  שלמה בייבי בייבי עשה דרך מיוחדת מאוד בסטנדאפ. הוא התחיל עם הופעות לקהל מהעדה האתיופית בלבד ולאט לאט התפתח להיות סטנדאפיסט שיודע להצחיק את כולם ולדבר על נושאים כמו גזענות ומחאת האתיופים. במהלך הפרק דיברנו על החיבור שלו עם צביקה הדר, על התקופה שבה גילה שהוא מצחיק, על ההתאמות שהוא עושה בהופעות לקהל הרחב אל מול הופעות מצומצמות לקהל האתיופי ועוד הרבה.

 • מאחורי כל צחוק עם אלדד שיטרית מארח את אלמוג שור

  מאחורי כל צחוק – אלמוג שור

  בכל שבוע אלדד שיטרית מזמין סטנדאפיסט אחר מהמיקרופון שעל הבמה לשיחה אינטימית באולפן על הומור והשראה. והפעם אלמוג שור הגיעה לאולפן.

  אלמוג שור היא אחת הדמויות הכי צבעוניות ומיוחדות בסצנה, גם במראה החיצוני והלבוש וגם באישיות. אתם מכירים אותה מהסרטונים שלה ברשת ומה"ישראליות". בנוסף לזה שהיא סטנדאפיסטית היא גם מרצה על מין אז כמובן שדיברנו על זה ועל הדרך שהיא עשתה מילדה ביישנית בקיבוץ ועד שהתחילה לעבוד בחנות לאביזרי מין ולדבר על זה בהופעות שלה. בנוסף לכל זה היא גם נשואה לסטנדאפיסט רועי צברי (שהתארח כאן בפרק #19). בקיצור, היה לנו מלא על מה לדבר והיה כיף. האזנה נעימה

 • מאחורי כל צחוק עם אלדד שיטרית מארח את שי וידר

  מאחורי כל צחוק – שי וידר

  בכל שבוע אלדד שיטרית מזמין סטנדאפיסט אחר מהמיקרופון שעל הבמה לשיחה אינטימית באולפן על הומור והשראה. והפעם שי וידר הגיע לאולפן.

  שי וידר הוא הסטנדאפיסט הכי טוב שלא הייתם בהופעה שלו עדיין. הוא מופיע כבר יותר מ-10 שנים ורק לאחרונה התחיל לקבל את החשיפה שהוא ראוי לה (בימים אלו הוא פותח את המופע של ערן זרחוביץ'). דיברנו על הרתיעה שלו ממדיה חברתית ועל תרבות האינסטגרם, על התהליך של החזרה בשאלה, על השירות בגולני, על כתיבה ועל תחילת הדרך בסטנדאפ.

 • מאחורי כל צחוק עם אלדד שיטרית מארח את תומר פישמן

  מאחורי כל צחוק – תומר פישמן

  בכל שבוע אלדד שיטרית מזמין סטנדאפיסט אחר מהמיקרופון שעל הבמה לשיחה אינטימית באולפן על הומור והשראה. והפעם תומר פישמן הגיע לאולפן.

  תומר פישמן הוא מאותם קומיקאים שלא יכולים להפסיק ליצור. הוא עושה סרטונים, סטנדאפ, כותב ומשחק ולא נראה שיש משהו שיכול לעצור אותו. דיברנו על ההבדלים בין הסצנה המסורתית לאלטרנטיבית, על הלימודים שלו ב-UCB, על נונסנס, על כנות, על הבית שגדל בו וכרגיל על עוד מלא. קבלו עוד פרק לוהט.

 • מאחורי כל צחוק עם אלדד שיטרית מארח את צח רוקח

  מאחורי כל צחוק – צח רוקח

  בכל שבוע אלדד שיטרית מזמין סטנדאפיסט אחר מהמיקרופון שעל הבמה לשיחה אינטימית באולפן על הומור והשראה. והפעם צח רוקח הגיע לאולפן.

  צח רוקח עדיין לא בן 30, אבל יש לו סיפור חיים של גבר בן 50. זו רק אחת הסיבות שהופכות אותו לסטנדאפיסט כל כך ייחודי ומעניין. אין הרבה קומיקאים שכל החלטה שהם מקבלים נועדה לשרת את הקומדיה ואת הכתיבה. צח מנסה להקיף את עצמו בהשראה והוא עושה את זה נהדר. עם השנים הוא הופך לאחד הסטנדאפיסטים הכי טובים ומגוונים שנראו בארץ. מצד אחד הוא מבקר את דור האינסטגרם מתוך מי שמכיר היטב את התרבות הזו ומצד שני הוא צוחק על הבית המרוקאי שגדל בו. בין לבין הוא חושף את עצמו, את הסיפור ואת המחשבות שלו בלי פילטרים.

 • מאחורי כל צחוק עם אלדד שיטרית מארח את מור חן

  מאחורי כל צחוק – מור חן

  בכל שבוע אלדד שיטרית מזמין סטנדאפיסט אחר מהמיקרופון שעל הבמה לשיחה אינטימית באולפן על הומור והשראה. והפעם מור חן הגיעה לאולפן.

  מור חן היא קומיקאית מרתקת מהרבה סיבות: את הקריירה שלה היא בכלל התחילה בקורס סטנדאפ ואז היא הפכה לאושיית רשת והכל השתנה. דיברנו על זה במהלך הפרק ועל הדרך ניסינו להבין למה כל האקסים שלה הם סטנדאפיסטים ואיך זה לצאת מהלופ ולצאת עם איש הייטק? וגם: איך היא כותבת ועם מי ואיך היה להשתתף בסדרה "מסובך" של רן שריג?

 • מאחורי כל צחוק עם אלדד שיטרית מארח את דודו ארז

  מאחורי כל צחוק – דודו ארז

  בכל שבוע אלדד שיטרית מזמין סטנדאפיסט אחר מהמיקרופון שעל הבמה לשיחה אינטימית באולפן על הומור והשראה. והפעם דודו ארז הגיע לאולפן.

  איזה רגע חגיגי! זהו הפרק ה-50 בפודקאסט ואין אורח מתאים יותר למאורע מדודו ארז שהוא קומיקאי מבריק וכל כך מגוון, שגם כותב, גם משחק, גם מנחה, גם עושה רדיו ולפני הכל עושה סטנדאפ. דיברנו כמובן על כל זה וגם על האבהות הטרייה והמאוחרת, על הפרסונה והדיבור המיוחדים שלו, וענינו על השאלה הבוערת: מדוע הוא לובש רק שחור?

 • מאחורי כל צחוק עם אלדד שיטרית מארח את דורון רהב

  מאחורי כל צחוק – דורון רהב

  בכל שבוע אלדד שיטרית מזמין סטנדאפיסט אחר מהמיקרופון שעל הבמה לשיחה אינטימית באולפן על הומור והשראה. והפעם דורון רהב הגיעה לאולפן.

  אפשר לחלק סטנדאפיסטים ל-2 קבוצות עיקריות: אלה שיושבים כל יום בשעות קבועות, כותבים בדיחות במחברת, משננים את ההופעה שלהם מילה במילה, ובאופן כללי דוגלים בתכנון. ויש את אלה שפועלים אינטואיטיבית וקשה מאוד לצפות את הצעד הבא שלהם. דורון רהב היא סטנדאפיסטית מהסוג השני, ואיזה כיף היה לארח אותה. דורון היא קומיקאית שתמיד אומרת את האמת. גם על הבמה, גם בחדר אמנים וגם באולפן. היא מופיעה כבר 9 שנים ורק בשנה האחרונה יצאה עם מופע יחיד. דיברנו על הדרך לשם, על הופעות למסיבות רווקות ועל הופעות עם ההרכב המעולה "נשי ותהני", על הורות, ועל המפגש עם שחר חסון בגיל 15 שגרם לה להתאהב בסטנדאפ ועוד הרבה.

 • מאחורי כל צחוק עם אלדד שיטרית מארח את משה אשכנזי

  מאחורי כל צחוק – משה אשכנזי

  בכל שבוע אלדד שיטרית מזמין סטנדאפיסט אחר מהמיקרופון שעל הבמה לשיחה אינטימית באולפן על הומור והשראה. והפעם משה אשכנזי הגיע לאולפן.

  אם חייתם במדינת ישראל בשנים האחרונות אין מצב שפספסתם את משה אשכנזי. הבנאדם נתן את תפקיד חייו ב"מטומטמת", המשיך את ההצלחה ב"בשבילה גיבורים עפים" ולפני כל זה הוא עוד השתתף ב"אננדה" הנהדרת של דנה מודן. בין לבין הוא מצליח לגדל שני ילדים, לשלב קריירת סטנדאפ ולהופיע איפה שרק אפשר. משה הוא דוגמה לאמן שהקומדיה זורמת לו בעורקים. גם כעושה תפקידים דרמטיים, יכולת האלתור שלו מעוררת השראה. דיברנו על הסרט שהוא כותב ממש עכשיו, על ההצגה שהוא משחק בה ("גבעת חלפון אינה עונה"), על התפקידים הנהדרים שהוא עשה בטלוויזיה ואיך לא, גם על סטנדאפ, כתיבה והקשר בין כל התחומים שהוא עוסק בהם.

 • מאחורי כל צחוק עם אלדד שיטרית מארח את דני קמושביץ

  מאחורי כל צחוק – דני קמושביץ

  בכל שבוע אלדד שיטרית מזמין סטנדאפיסט אחר מהמיקרופון שעל הבמה לשיחה אינטימית באולפן על הומור והשראה. והפעם דני קמושביץ הגיע לאולפן.

  דני קמושביץ הוא איש מצחיק מאוד. זה לא משנה אם הוא משחק בסדרה, בפרסומת, או עושה סטנדאפ על הבמה, הבנאדם הוא דוגמה לקומיקאי עם נוכחות שפשוט אי אפשר לפספס. דיברנו על המעבר מעובד בבנק ואז במשרד פרסום לקומיקאי במשרה מלאה, על היחסים עם עולם הסטנדאפ, על התפקיד הנהדר שלו בסדרה "פאנץ'" ועל הפרסומות שצילם עם ראש הממשלה נתניהו ועם יאיר לפיד. כרגיל, היה לוהט.

 • מאחורי כל צחוק עם אלדד שיטרית מארח את עידן אלתרמן

  מאחורי כל צחוק – עידן אלתרמן

  בכל שבוע אלדד שיטרית מזמין סטנדאפיסט אחר מהמיקרופון שעל הבמה לשיחה אינטימית באולפן על הומור והשראה. והפעם עידן אתרמן הגיע לאולפן.

  אוקיי, וואו. אין צורך להציג את עידן אלתרמן. מדובר באגדת קומדיה ועוד באחת התקופות הכי מעניינות בקריירה המפוארת של האיש הזה. דיברנו על הקאמבק של "ילדים סורגים", על מריחואנה רפואית שהגיעה בעקבות ניתוח מסובך בעמוד השדרה, על כתיבה, על השילוב של מוזיקה וקומדיה, על הגירושין וההשפעה שלהם על קומדיה, על תחילת הדרך בסטנדאפ וכרגיל, על עוד הרבה. פרק לפנתיאון.

 • מאחורי כל צחוק עם אלדד שיטרית מארח את גיורא זינגר

  מאחורי כל צחוק – גיורא זינגר

  בכל שבוע אלדד שיטרית מזמין סטנדאפיסט אחר מהמיקרופון שעל הבמה לשיחה אינטימית באולפן על הומור והשראה. והפעם גיורא זינגר הגיע לאולפן.

  גיורא זינגר הוא דוגמה נהדרת לקומיקאי שעבר את כל התחנות ההכרחיות כדי להפוך לסטנדאפיסט מעולה שממלא אולמות. אתם אולי מכירים אותו משלישיית "בערך" והמערכונים המפורסמים שלהם, אבל יש לו קריירת סולו מרשימה ובשנים האחרונות הוא מזוהה בעיקר כ"סטנדאפיסט שמופיע לקהל רוסי". העובדה שהוא מצא את הנישה שלו ממש לא אומרת שהוא לא מפרק מצחוק בלי קשר לסוג הקהל. יאללה תהנו.

 • מאחורי כל צחוק עם אלדד שיטרית מארח את רות אלבז

  מאחורי כל צחוק – רות אלבז

  בכל שבוע אלדד שיטרית מזמין סטנדאפיסט אחר מהמיקרופון שעל הבמה לשיחה אינטימית באולפן על הומור והשראה. והפעם רות אלבז הגיעה לאולפן.

  רות אלבז היא האורחת הראשונה בתכנית שלא דרכה על במת הסטנדאפ אף פעם (והיא לגמרי צריכה), אבל היא כתבה לאסף הראל, ארץ נהדרת, ואפילו ניהלה את קמפיין הבחירות של מפלגת העבודה. היא גדלה בבית דתי, חזרה משאלה, יצאה מהארון ויש לה אחת תאומה שהיא ההפך הגמור ממנה. צריכים יותר מזה כדי להבין שמדובר בפרק מושלם? יאללה תבלו

 • מאחורי כל צחוק עם אלדד שיטרית מארח את חיים אלמקייס

  מאחורי כל צחוק – חיים אלמקייס

  בכל שבוע אלדד שיטרית מזמין סטנדאפיסט אחר מהמיקרופון שעל הבמה לשיחה אינטימית באולפן על הומור והשראה. והפעם חיים אלמקייס הגיע לאולפן.

  תמיד מרתק לדבר עם ותיקי התחום, אבל חיים אלמקיס מביא איתו משהו שונה, ייחודי ומאוד אמיתי. רובכם תזהו אותו מהתכנית "זבנג" שכיכבה בשנות ה-90. חיים הסטנדאפיסט לא סובל בינוניות או בנאליות וזה בולט מאוד. אולי בגלל שגדל בחו"ל וצרך סטנדאפ אמריקאי עוד לפני שהופיע, הסגנון שלו הושפע מכך. דיברנו על המעבר לפריפריה, על ההורות, על הימים הראשונים ב"דומינו גרוס" ועוד הרבה.