פרלמנט הילדים

לכבוד יום הבריאות הבינלאומי הגיעו אלינו פרלמנט הילדים לדבר על חיים בריאים ונכונים.

"שלום, שמי נגה ינקלביץ ואני נציגה של בריאות הילדים העירוני. היום מתקיים יום הבריאות העולמי. יום זה הוא יום מיוחד מאוד וחשוב לאורח החיים בריא, ספורט ועזרה לכדור הארץ, מכיוון וזיהום כדור הארץ פוגע בבריאותנו. יום זה יכול לתרום לחיים טובים יותר. לדעתי, מעבר ליום הבריאות, חשוב תמיד לאכול בריא, ורק מדי פעם לאכול שטויות, ובמידה!

לילדים חשוב לשמור על אורח חיים בריא מכיוון שזה יעזור להם לחיות טוב יותר, לחיות חיים ארוכים יותר, ואף לעזור לעולם בריא, ירוק וטוב יותר. תפקידנו העיקרי בפרלמנט בריאות הילדים העירוני הוא לגרום לילדים לאכול יותר בריא. אנו עושים למען זאת דברים רבים. אחד הדברים המרכזיים הוא טורניר הבריאות העירוני שמטרתו לדרבן את ילדי העיר ללמוד עוד על אורח חיים בריא ופעיל ואף לממש את מה שלמדו בחיי היום יום."

"שלום, שמי ליאור גוטרמן וגם אני נציג של פרלמנט בריאות הילדים העירוני. אני רוצה לספר לכם על הטורניר שהתקיים ב- 11-16.2.18,  בו השתתפו כל כיתות ד'-ה'-ו' בעיר בשלבי הטורניר הראשונים וביום חמישי ה-22.2.18 התקיים הגמר הגדול במסגרת מליאה של פרלמנט הילדים בו השתתפו 14 המתמודדים שעלו לשלב הגמר וייצגו את בית הספר שלהם בשאלון האחרון והקשה ביותר של טורניר הבריאות העירוני! במקום הראשון זכה ינאי רון מבית ספר בן צבי שזיכה את בית הספר שלו ביום כיף בריאותי באדיבות מחלקת הבריאות העירונית של עיריית הרצליה!"

בנוסף לטורניר הבריאות, יש לפרלמנט בריאות הילדים העירוני עוד פרויקטים רבים- סקרים בנושא בריאות בכל בתי הספר, פעילויות בכיתות ומפגש "שולחנות עגולים" במהלכו יחליטו הילדים ביחד עם מורים והורים כיצד לשפר את מבחר המזון הממוצע לילדים במסיבות ואירועים בשעות אחה"צ.

 

תודה לעדי חמו- מנהל מחלקת הבריאות העירונית על התמיכה בפרלמנט במשך כל השנים והרצון לדחוף אותנו קדימה ולהוכיח שיש לנו את הכוח להשפיע!

קרדיט תמונה: asaf zaltsman

cover_pink_flag
כנס הרצליה 2018

לחץ כאן כדי להשאיר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

אתה יכול להשתמש בתגיות הבאות בתגובתך:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>