הסטארטאפיסטיות לוגו

 

» להאזנה לתכנית המלאה:

הגר וליאנו ריפס היא יזמת סדרתית שמכרה את המיזם הראשון שלה בגיל 25. לרות ריינר מעל 15 שנות ניסיון בניהול ופיתוח עסקי והיא כיהנה כסמנכל״ית מכירות ושיווק בחברת ננו-טכנולוגיה. הן הכירו דרך הילדים שלהן שלמדו בגן יחד והקימו בינואר 2018 יחד עם גיא לוי, שותף טכנולוגי שהכירו דרך מכר משותף, את לדינגו.

דינגו בא לאפשר את האי-קומרס של דברים גדולים, כגון רהיטים, שכיום לא ניתן להזמין מחנויות אונליין מחו״ל.מרגע שהקונה באתר האי-קומרס בחר שילוח בינלאומי באמצעות לדינגו, המוצר יגיע בשילוח מקומי רגיל למחסן במדינת המוצא, ומשם לדינגו תדאג להעביר אותו אוטומטית לחברת שילוח ימית.

לחברות השילוח הימיות, שכיום מתנהלות בעיקר בצורה ידנית, מפתחת לדינגו מוצר לניהול תהליך השילוח, שפותר בעיות כגון טיפול בלקוחות מרובים, העמסה אופטימלית של מכולה, טיפול במכס, שינוע לבית הלקוח, ועוד. לדינגו מאפשרת להן להתייעל תפעולית כמו גם להגדיל את הכנסותיהן בצורה משמעותית על ידי שירות פלח שוק קונסיומר שלא היה זמין עבורן עד כה.

בלדינגו הגר היא המנכ״לית, רות אחראית על השיווק והפיתוח העסקי וגיא הוא סמנכ״ל הטכנולוגיות. הפיתוח של החברה מתבצע על ידי גיא שגם מנהל צוות של שלושה מפתחים במיקור חוץ באוקראינה, שאותרו דרך פלטפורמת upwork, על מנת להתקדם יותר מהר. כיום הם מחפשים גם מפתח או מפתחת מקומיים שיצטרפו לצוות.

את הגיוס הראשוני לחברה היזמים ביצעו על סמך רעיון וצוות, עוד בטרם היה מוצר, ממשקיעים שמכירים את התחום היטב ושהיה להם איתם היכרות מוקדמת מסויימת. המיזם נמצא ב-stealth mode, על מנת לאפשר לחברה לצאת לאור ברמת מוכנות גבוהה, וכרגע החברה עובדת על ניהול סיכונים ומתכוננת להשקה פומבית.

שוחחנו עם הגר ורות על היכרותן, מציאת השותף הטכנולוגי, צורת העבודה בצוות, פיתוח במיקור חוץ באוקראינה, גיוס על סמך רעיון, חדשנות בתעשיה סופר מסורתית, הצגת החברה באירוע של האקסלרטור הימי TheDock, הבחירה בפעילות ב-stealth mode, התוכניות לעתיד, ועוד.

התוכנית בשיתוף הרדיו הבינתחומי 106.2 FM, בהפקת חן גולן. הצטרפו אלינו בקבוצת הפייסבוק של הסטארטאפיסטיות ונשמח אם תמליצו לחברים! האזנה נעימה :)

הסטארטאפיסטיות לוגו
הסטארטאפיסטיות לוגו

לחץ כאן כדי להשאיר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

אתה יכול להשתמש בתגיות הבאות בתגובתך:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>