פסטיבל מטאור

הרדיו הבינתחומי הכין לכם את כל מה שאתם צריכים לקראת פסטיבל מטאור כולל אירוחים של אמנים מהפסטיבל, מדריך של ההופעות השוות וספיישל מיוחד לשמוע בדרך לצפון.

 

על הפסטיבל:

מטאור הוא מסע מוזיקלי חזיוני, חלוצי, פורץ גבולות ומעקם מרחב וזמן. המיקום – מרחביו הפתוחים של הגליל העליון, לוקיישן מבטיח לחוויות חוץ-גופניות משחר ההיסטוריה המתועדת. הזמן – 6-8 בספטמבר 2018, שניה לפני ראש השנה ורגע אחרי שהחום של הקיץ מתחיל להירגע. במשך שלושה ימים ושני לילות אנחנו מתכננים ליצור מציאות אלטרנטיבית ולצלול ישר לתוכה.

הפסטיבל יארח מעל 50 אקטים בין לאומיים ומספר דומה של הופעות מקומיות. הליין-אפ נאצר מתוך ההבנה שבזמנים הנוכחיים גבולות הז׳אנרים והסצנות נפרצים וגשר רחב נוצר בין סגנונות, דורות וקהלים שונים.

הפורמט הוא פסטיבל מוזיקה של שלושה ימים, חמש במות (ואוהל-זן), לינת אוהלים תחת עצי הפקאן, איזור אוכל מגוון ואיכותי (עם אופציות לכולם!), מתחמי פעילויות שונים, קולנוע פתוח, אוהל ארקייד, מתחמי יצירה, מיצגי אמנות – בגדול כל מה שאפשר לחלום עליו.


» להאזנה לספיישל מטאור עם אסף וינקלר:


» גיא אסיף הכין לכם מדריך של ההופעות השוות בפסטיבל:

…"עם כל הטוב הזה שבא עלינו יחד עם מטאור, הרגשתי מעין חובה אישית למקד אתכם לקראתו. עם ליין אפ כזה מרשים, גם בגזרת הבינלאומיים וגם בגזרת המקומיים, לא תרצו לפספס את השמות הבאים במהלך הפסטיבל, כי לא רק לנה דל ריי מופיעה!אנחנו נלך לפי במות, ככה תדעו להיות בזמן הנכון, במקום הנכון…." להמשך הכתבה


אירוחים:

» להאזנה לאירוח של הדג נחש בתוכנית ג'יגה ג'וס עם תומר גרשנמן:

» להאזנה לאירוח של הג'ינג'יות בתוכנית הקוצב יצירה מקומית עם עמית מלל:

» להאזנה לאירוח של שטובי בתוכנית חינגה עם יריב אשכנזי:

» להאזנה לאירוח של סוויסה ו-דיג'יי מושיק בתוכנית ג'יגה ג'וס עם תומר גרשנמן:

» להאזנה לאירוח של ה- Anna RF בתוכנית הקוצב יצירה מקומית עם עמית מלל:

» להאזנה לאירוח של עדן דרסו ו- DJ MESH בתוכנית ג'יגה ג'וס עם תומר גרשנמן:

קרדיט תמונה: יח"צ

radio students
פלייליסט חברתי אוקטובר 18

לחץ כאן כדי להשאיר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

אתה יכול להשתמש בתגיות הבאות בתגובתך:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>