הזירה

צבא רוסיה פתח השבוע בתרגיל צבאי הגדול ביותר שלה מאז תום המלחמה הקרה. המתיחות המתמשכת של הקרמלין עם המערב זולגת גם למזרח התיכון, ומצדיקה דיון על שאיפותיה של רוסיה באזור והתמרון המחושב של ישראל מולה.

מגזין "הזירה" בהוצאת מכון אבא אבן לדיפלומטיה בינלאומית כינס חמישה מומחים להאיר את מערכת השיקולים והאינטרסים שצפויה להשפיע על מערכת היחסים של ישראל ורוסיה ולהעריך לאן מועדות פניה.

» להאזנה לתכנית המלאה:

משתתפים:

דורית גולנדר כיהנה כשגרירת ישראל ברוסיה בין השנים 2010 ל-2015.

ד"ר אבינעם עידן הוא גאו-אסטרטג ומומחה לרוסיה ולמרחב אירו-אסיה. הוא מלמד באוניברסיטת חיפה ובמרכז הבינתחומי הרצליה ומשמש עמית מחקר בכיר במכון מרכז אסיה והקווקז ולימודי דרך המשי בוושינגטון הבירה. עידן שירת כציר בנציגות ישראל במוסקבה במהלך התפרקות ברה"מ וחידוש היחסים הדיפלומטיים בין ירושלים ומוסקבה.

סימה שיין היא חוקרת בכירה במכון למחקרי ביטחון לאומי (INSS), ולשעבר ראש חטיבת המחקר במוסד והמשנה למנכ"ל המשרד לנושאים אסטרטגיים.

יבגני סובה הוא עיתונאי וראש השלוחה בישראל של הערוץ הבינלאומי RTVI המשדר ברוסית, ומגיש תכנית אקטואליה יומית ברדיו "כאן-רק"ע" (תאגיד השידור).

את הרב-שיח הנחתה ורה מיכלין-שפיר, מומחית לרוסיה מהמכון למחקרי ביטחון לאומי (INSS).

קרדיט תמונה: הזירה

הג'ז הישראלי ומוזיקאי הג'ז שלנו מובילים את הג'ז העולמי אבל אצלנו בבית, הם מוכרים הרבה פחות. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. אנחנו, "ג'ז ישראלי", התכנית היחידה בעולם שעושה כבוד לג'ז הישראלי. כל שבוע נארח מוזיקאי או מוזיקאית ג'ז מנוסה וגם אחד או אחת, שנמצאים בתחילת דרכם שישמיעו לנו מיצירותיהם. בין לבין נשמע ג'ז ישראלי משובח ומדי פעם נשוחח גם עם המורות והמורים של מגמות הג'ז ברחבי הארץ שיבחרו שיר או קטע אהוב במיוחד.
הזירה

לחץ כאן כדי להשאיר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

אתה יכול להשתמש בתגיות הבאות בתגובתך:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>