הסטארטאפיסטיות לוגו

» להאזנה לתכנית המלאה:

איריס צידון ומאיה גל הכירו בחברת גילות שנמכרה לנס טכנולוגיות. המעבר מחברת סטארטאפ, לחברת ענק בירוקרטית נתנה בהן את התחושה כי כנפיהן קוצצו ואיתה גם המוטיבציה והאמונה ביכולת להשפיע ולהזיז מהלכים גדולים נעלמה.

השתיים השתתפו במלכת המדבר, ושנה לאחר מכן מאיה חברה לאיריס שנסעה בעקבות בנה לדרום אמריקה ושם עם קפה הבוקר במלון בבואנס איירס החלו לדון באפשרות של הקמת משהו משותף. הן קבעו תאריך מוגדר שבו כל אחת תספר לשניה מה החלטו ובין לבין נפגשו עם חברים מביני דבר לקבל עצות והכוונות לקראת הדרך החדשה.

אוקפי החלה כחברת שמספקת 16 שירותים למנהלי חברות קטנות ובינוניות במטרה לעזור להן לעמוד ביעדי החברה באופן יעיל על סמך KPI,  אולם עם התזוזות בשוק ובטרנדים הבינו כי עליהן לנוע לכיוון של חברות גדולות ובמקום לעזור להם בקביעת המדדים, על הפתרון שלהן להתממשק למידע שחברות אלו צוברות במערכות ה IT, וה, IOT שלהן, לנתח אותו ולעזור להן להבין אילו מהמדדים באמת חשובים להשגת היעדים, ועל אותם מדדים לתת התראות בזמן אמת בשפת אדם.

החברה בארץ מתמקדת בארגונים בתחומים עסקיים שונים ומגוונים ובין לקוחותיה ניתן למצוא את מכבי, צים, אהבה ועוד ובצפון אמריקה מתמקדות בניהול נכסים, שם את טורונטו הן כבר כבשו ועכשיו עסוקות להשתלט על השוק בניו יורק.

לחברה כיום מעל 20 לקוחות בארץ ובצפון אמריקה, צוות של 12 עובדים, עד כה גייסה בארץ קרוב ל 3.5 מליון דולר ע״י קבוצת אנג׳לים וכיום שוקדות על הסיבוב הבא אותו הן רוצות לגייס מקרנות אמריקאיות שמתמחות בנדל״ן.

שוחחנו עם איריס ומאיה על לקיחת בעלות על הידע שלנו ומיתוג כמומחיות כמנוע אישי ועסקי, האם יש איזור הנוחות ואיך יוצאים ממנו, על זיהוי בעיית שוק והיכולת לזוז איתה ככל שמתקדמים עם לקוחות ומגלים שווקים נוספים, התמודדות עם מגוון תחומים עסקיים ולקוחות, מה זה KPI והאם נכון לקבוע אותו מהמידע או לנתח את העמידה בו מהמידע הנאסף, האם העברת מידע בין לקוחות פוגעת בפרטיות או מעשירה ומשפרת את הכלל, על הגעה לפרודאקט מארקט פיט ואיך יודעים שאנחנו שם, רתימת לקוחות כשגרירים ועוד.

התוכנית בשיתוף הרדיו הבינתחומי (106.2 FM)‏ תודה לעדי בן עוז המפיקה שלנו. מוזמנות ומוזמנים לשאול את איריס ומאיה ואותנו שאלות בקבוצת הפייסבוק של הסטארטאפיסטיות. עברנו את ה 3500 חברים וחברות בקבוצה, עזרו לנו להגיע ל 5000

האזנה נעימה

הסטארטאפיסטיות לוגו
הסטארטאפיסטיות לוגו

לחץ כאן כדי להשאיר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

אתה יכול להשתמש בתגיות הבאות בתגובתך:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>