ביטלמניה פרק 3

גבי פישמן וצוף פלוטקין, מומחי ביטלס החוקרים את תולדות הלהקה ומנהלים את קבוצת הפייסבוק הביטלס – הקבוצה הישראלית, מספרים על הצדדים הפחות מוכרים בהיסטוריה וההיסטריה של הביטלס בסדרת הפודקאסט "ביטלמאניה"

» להאזנה לתכנית המלאה:

הביקורים של הביטלס בהמבורג בין השנים 1960 עד 1962, היו משמעותיים ביותר בהתפתחותה המוזיקלית, החזותית והבימתית של הלהקה. הם הופיעו במועדונים של רובע הזימה של העיר במשך שעות ארוכות ועל פני לילות רבים, וכבר לאחר הביקור הראשון הם לא חזרו לעיר הולדתם כפי שיצאו ממנה: מלהקה בינונית שהתקשתה להשיג הופעות, הם חזרו כלהקה הטובה בליברפול וסביבותיה, כאשר הקהל מגיב אליה בגילויי תופעה שמאוחר יותר כונתה "ביטלמניה". ג'ון לנון נהג לומר: "נולדנו בליברפול וגדלנו בהמבורג". ולכן, אחת השאלות המסקרנות ביותר היא היא איך הביטלס באמת נשמעו בהמבורג?

 

בפרק השלישי בסדרת הפודקאסט "ביטלמניה" נספר את הסיפור הלא ייאמן של ההקלטות שנעשו של ההופעות האחרונות של הביטלס בהמבורג, נשמע איך הביטלס באמת נשמעו אז ונתוודע לעדויות של האנשים ששמעו אותם שם.

לדף הפודקאסט "ביטלמניה" בפייסבוק:

https://www.facebook.com/groups/BeatlemaniaPodcast/

לקבוצת הפייסבוק הביטלס הקבוצה הישראלית:

https://www.facebook.com/groups/BeatlesInIsrael/

לאתר הרשמי של הקבוצה:

https://www.thebeatles.co.il/

לדף האינסטגרם של הקבוצה:

https://www.instagram.com/beatlesinisrael

 

קרדיט תמונה: Henry Mühlpfordt

ביטלמניה פרק 2
ביטלמניה - פרק 4: הביטלס ללא מילים

לחץ כאן כדי להשאיר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

אתה יכול להשתמש בתגיות הבאות בתגובתך:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>