הסטארטאפיסטיות לוגו

» להאזנה לתכנית המלאה:

לפני שבע שנים, לאחר ששתיהן קיבלו את הדוקרטורט ממכון ויצמן וסיימו חופשת לידה מקבילה החליטו שרון הרמתי ורביד שכטר להקים את הסטארטאפ שלהן MyMik.

בעוד שנשים נבדקות, ונמצאות במעקב משך כל ההריון, לאחר הלידה עבור תהליך ההנקה לא קיימות בדיקות המאפשרות לנטר ולאבחן את שלושת התופעות העיקריות מהן נשים רבות סובלות שהן: כמות החלב והתבססות ההנקה, כאבים בהנקה ודלקות שד והרכב תזונתי של חלב האם.

שכטר והרמתי הקימו את מעבדת החלב הראשונה בישראל ופיתחו ערכות יחודיות, עליהן קיים פטנט, המאפשרות בעזרת מספר טיפות מחלב האם לדעת על בריאות האם, התינוק ותקינות ההנקה. כל האינפורמציה נשלחת כאיפוגרפיקות וטיפים לאפליקציה יעודית ובכך משפרת את חווית ההנקה ומאפשרת לקיימה לאורך זמן.

היותן חלוצות בתחום אפשר להן לזכות גם במספר לקוחות מרשימים כגון חברות שעסקו במחקר ופיתוח תרופות לפגים,  מגן דוד אדום שמקים את בנק החלב הראשון בישראל והמעבדה שלהן מספקת את כל הבדיקות השוטפות לבנק שכבר בחודשים הקרובים מנות ראשונות יסופקו לפגים נזקקים בבתי החולים.

את הערכות ניתן לרכוש כיום דרך האתר של החברה ובקרוב הערכות ישווקו בישראל גם על ידי חברת פארמה גדולה ומוכרת איתה חתמו לפני מספר שבועות הסכם. כיום השתיים עובדות על פיתוח ההמשך מכשיר ביתי קטן שיאפשר קבלת תשובות מיידיות ויחסוך את הצורך בשליחת המבחנות למעבדה והמתנה לתוצאות. אב טיפוס של המכשיר נמצא בבדיקה אצל יועצות הנקה.

שוחחנו עם שרון ורביד על כניסה מוקדמת לשוק היתרונות החסרונות והפיתוחים בעקבות זה, הקמת מעבדה פיזית והאופרציה סביבה, מתן שירותים למספר לקוחות ובניית מודלים עסקיים מרובים, ערוצי שיווק, תובנות מסגירת עסקה מול חברת פארמה מובילה, שותפים אסטרטגיים שהם גם משקיע וגם לקוח וגם נותן שירות, אורך רוח בתהליכים עסקיים ארוכי טווח ויצירת וין-וין, מנכ״ל משותף לאיזה חברות זה מתאים וטיפים להתנהלות נכונה, גיוס פידבק ממשקיעים ומתי נכון לצאת לסיליקון ואלי ועוד

התוכנית בשיתוף הרדיו הבינתחומי (106.2 FM)‏ תודה לעדי בן עוז המפיקות שלנו. מוזמנות ומוזמנים לשאול את שרון ורביד ואותנו שאלות בקבוצת הפייסבוק של הסטארטאפיסטיות. עברנו את ה 3500 חברים וחברות בקבוצה, עזרו לנו להגיע ל 5000

האזנה נעימה

הסטארטאפיסטיות לוגו
הסטארטאפיסטיות לוגו

לחץ כאן כדי להשאיר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

אתה יכול להשתמש בתגיות הבאות בתגובתך:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>