ביטלמניה פרק 8

גבי פישמן וצוף פלוטקין, מומחי ביטלס החוקרים את תולדות הלהקה ומנהלים את קבוצת הפייסבוק הביטלס – הקבוצה הישראלית, מספרים על הצדדים הפחות מוכרים בהיסטוריה וההיסטריה של הביטלס בסדרת הפודקאסט "ביטלמאניה"

» להאזנה לתכנית המלאה:

בסוף 1963, היו הביטלס הצלחה היסטרית והשאלה שריחפה מעל כולם, גם מעל חברי הביטלס עצמם, הייתה "מתי הבועה תתפוצץ?". הסברה הייתה אז שקרוב לוודאי שהבועה תתפוצץ עד לסוף הקיץ של 1964. לכן, היה חשוב למפיקים לגרוף כמה שיותר כסף וכמה שיותר מהר. על רקע זה, חתמו הביטלס חוזה עם חברת United Artists על הפצה של שלושה סרטים בכיכובם. הסרט הראשון היה A Hard Day's Night משנת 1964, והשני היה Help! משנת 1965. כאשר היה עליהם לבחור את הסרט השלישי נתקלו הביטלס בקשיים והתחיל סיפור שכמעט ולא נגמר.

בפרק הזה גבי וצוף סוקרים שש הצעות שקיבלו הביטלס עבור הסרט השלישי שהם היו אמורים להשתתף בו על-פי החוזה שלהם עם חברת United Artists. באילו סרטים מדובר? למה הם דחו אותם? מי השתתף בהם במקומם? על כל אלה והרבה יותר בעוד פרק שמגלה סיפורים לא מוכרים של ארבעת המופלאים.

לדף הפודקאסט "ביטלמניה" בפייסבוק:

https://www.facebook.com/groups/BeatlemaniaPodcast/

לקבוצת הפייסבוק הביטלס הקבוצה הישראלית:

https://www.facebook.com/groups/BeatlesInIsrael/

לאתר הרשמי של הקבוצה:

https://www.thebeatles.co.il/

לדף האינסטגרם של הקבוצה:

https://www.instagram.com/beatlesinisrael

 

קרדיט תמונה: Skeeze

beatlemania-ep7-pic
ביטלמניה פרק 9

לחץ כאן כדי להשאיר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

אתה יכול להשתמש בתגיות הבאות בתגובתך:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>