הסטארטאפיסטיות לוגו

על שליחת אימיילים קרים וגיוס 9 מליון דולר ומדד נט פרומוטר למציאת מרקט פיט

» להאזנה לתכנית המלאה:

 

שרה מוסקוף למדה ב MIT מדעי המחשב ומתמטיקה עם סיום הלימודים החלה לעבוד במשך 9 שנים בענקיות כגון גוגל, יוטיוב וטוויטר. מחברות ענק עברה לעבוד בסטארטאפ לפני שהחליטה לפתוח מיזם משלה.

 

לפני ארבע שנים הפכה לאם צעירה וגילתה שכמוהה להורים נוספים חסרים מקורות ידע שיספקו אינפורמציה אמינה על פעוטונים. מידע קריטי בהתחשב שחינוך עד גיל 5 בארצות הברית מתאפשר באופן פרטי בלבד.

היא החליטה יחד עם שותפתה, אן אסלר, להתפטר ממקומות העבודה ולפתוח את וויני, פלטפורמה שמספקת מידע על כל הפעוטונים בעלי רשיון שקיימים בארצות הברית.

 

השתיים ישבו במשך חמישה חודשים לפתח את האב-טיפוס אותו השיקו באייפון, אנדרוייד ואתר אינטרנט ופנו לחברים מעבודות קודמות ולימודים במטרה לגייס חצי מליון הדולר הראשונים. בניגוד לגיוס הראשון מחברים ומכרים, את המשך הסיבוב של שני מליון דולר ביצעו מקרנות הון סיכון, אליהם שרה פנתה בניגוד לכל ההמלצות באימייל קר. שרה טוענת שבניגוד לעצה לבצע פניה באמצעות אינטרו, ההמלצה שלך וחוק האצבע היא פניה ישירה מותאמת אישית בקול האישי שלך ברוב המקרים תייצר חיבור.

כיום החברה לאחר גיוס סיבוב מוצלח של תשע מליון דולר, עם שני מליון משתמשים בכל רחבי ארה"ב, מיפוי של מאות אלפי פעוטונים ממופים בעשרות אלפי ערים ותחושה שהגיעו לפרודאקט פיט ולגידול אורגני של משתמשים מדי שבוע.

 

שוחחנו עם שרה על הזדמנויות לקידום קריירה בעבודה בסטארטאפ, שינויים בהלך החשיבה במעבר מחברת ענק, לסטארטאפ כעובד וכמעסיק בסטארטאפ משלך, יצירת מסגרת תוך יציאה מאזורי נוחות, הפעלת קשרים ושימוש נכון בנטוורק, איך נכון לבקש עזרה, צוותים משלימים לעומת יכולות חופפות, טיפים לאימייל קר, אסטרטגיה של תפסת מרובה לעומת פוקוס ומיקוד, תוכן כמקדם חיפוש במנועי חיפוש, איך נכון לאמת ביקורות, איך לייצר ראיון משתמש טוב, כיצד ראיון משתמש יחסוך ויחדד תכולות פיתוח, איך לדעת שהגענו לפרודאקט פיט,  ועוד

 

התוכנית בשיתוף הרדיו הבינתחומי (106.2 FM)‏ תודה לעמית בנתורה המפיקה שלנו.הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו הסטארטאפיסטיות ותוכלו לשאול את שרה ואותי שאלות. האזנה נעימה ☺ ואל תשכחו להזמין אלינו גם חברים.

© הסטארטאפיסטיות. כל הזכויות שמורות

 

הסטארטאפיסטיות לוגו
הסטארטאפיסטיות לוגו

לחץ כאן כדי להשאיר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

אתה יכול להשתמש בתגיות הבאות בתגובתך:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>