הסטארטאפיסטיות לוגו

על דרכו של מיזם מרעיון ועד סגירה, הטעויות שבוצעו לצד הדברים שיש לשמר הלאה

» להאזנה לתכנית המלאה:

תמר למדה תואר ראשון בפסיכולוגיה וניהול ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון בשיתוף קולומביה. ומהתפקיד הראשון ידעה לבחור במקומות והזדמנויות שייאפשרו לה לצבור כלים שונים עד להקמת המיזם שלה.

בצבא היתה שלישה, לאחר מכן מנהלת אופרציות כעובדת ראשונה בסטארטאפ ממנו עברה לנהל בסטארטאפ אחר את תחום המכירות עד שבחרה להקים את ברייניאקטס יחד עם בעלה וחברו במטרה לבצע אופטימיזציות לערוצי הפרסום של חברות.

לאחר שנתיים וחצי בו הצליחו להרים מוצר, להיות בכנסים, לחבור לשני יוניקורנס כלקוחות דזיין פרטנרס לבצע דרך עם משקיע שעל פניו היה מעוניין בפתרון שלהם, המיזם כמו 99% מהמיזמים שקמים נסגר. בשיחה מאד כנה וחשופה תמר משתפת אותנו בדרכו של המיזם תוך ביצוע רטרוספקטיב על העשייה, זיהוי דגלים אדומים וזיקוק של טעויות לצד דברים שעשו נכון והיתה חוזרת עליהם.

שוחחנו עם תמר על מיצוב וניהול קריירה, כניסה מהירה ויעילה לתפקידים ללא ניסיון מוקדם, מנגנונים לניהול והאצלת סמכויות, טעויות בבחירת לקוחות ופיילוטים ארוכים, הבטחות של משקיעים, גיוס של כסף קטן להתנעה לעומת סיבוב גדול לגדילה, זיהוי בעיות במוצר ובמסר, איך ממשיכים הלאה, איך לבדל את עצמך מהשאר ועוד.

התוכנית בשיתוף הרדיו הבינתחומי (106.2 FM)‏ הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו הסטארטאפיסטיות ותוכלו לשאול את תמר ואותי שאלות. האזנה נעימה ☺ ואל תשכחו להזמין אלינו גם חברים וחברות

© הסטארטאפיסטיות. כל הזכויות שמורות

הסטארטאפיסטיות לוגו
הסטארטאפיסטיות לוגו

לחץ כאן כדי להשאיר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

אתה יכול להשתמש בתגיות הבאות בתגובתך:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>