אודי ניב Udi Niv

עוד שבוע של מוסיקה מטריפה עבר על הבועה הקטנה הזאת, זה מדהים בעיניי שכל רביעי בבוקר אני יושב מול דף חלק ומנסה לבנות פלייליסט ותוך שניה הכל כבר מתמלא, סטייל.
התחלנו עם ועדת חריגים ורותם אור (עוד לפני שהייתה Totemo) שעברו שירבול של מנהל גלגלצ הנכנס נדב רביד ויצאו באוסף שהוא השיק השבוע (בשבוע הבא נדב יגיע אלינו לתכנית לדבר קצת). משם העברנו את הזרקור ללייבל של אודי, BLDG5. הלייבל שהביא לנו את גארדן סיטי מובמנט, הלפר, 3421 וטוטמו. היו גם – ריליסים חדשים של מידל סקיי בום (פרוייקט הסולו של ג׳וזף ליימן מאומללה ו- ווי אר מן) ושל דוט שיוציא את האלבום המיועד בסוף החודש, ובסוף קינחנו עם אלקטרוניקה מרקידה של יותם אבני, רד אקסס וטראק של סטפן בזבז שיצא לא מזמן באי פי של אוברדרייב רקורדס.
» להאזנה לתכנית המלאה:


בשעה השנייה אודי ניב נכנס לאולפן ולקח אותנו למסע עם ביטים אפלוליים שמרביצים טוב טוב לרמקולים והיופי הוא שמאחורי כל ביט יש סיפור, זה ילד בן 19 ג׳ינג׳י מבריטניה וזה פרוייקט צד של מפיק מפורסם, כשאתם מאזינים לתכנית קחו דף ועט ותתחילו לכתוב, תגידו תודה אחר כך. דיברנו על העובדה שהוא מחזיק באחת העבודות השוות בעולם, דיברנו על העתיד, העבר וכל מה שמעניין אותו עכשיו, דיברנו על האמנים שהוא מייצג ועל איך זה לעבוד עם אנשים כאלו ובקיצור, היה לנו וואו.
» הנה הקטעים שאודי בחר להשמיע:

sol monk
נדב רביד nadav ravid

לחץ כאן כדי להשאיר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

אתה יכול להשתמש בתגיות הבאות בתגובתך:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>