יום שידורים מיוחד בשיתוף קול המוזיקה בן 6 שעות בנושא: "דו קיום מוזיקלי – מוזיקה קלאסית במרחב הישראלי-ערבי".


בהשתתפות: אחינועם ניני, גילי דור ורביעיית "פוליפוני"; תום כהן ושירה אוחיון, התזמורת האנדלוסית אשקלון; פרופ' חביבה פדיה; הפסנתרנית ד"ר אורית וולף; זמרת הסופרן אינאס מסאלחה; האנסמבל היהודי-ערבי "שש-בש"; פרופ' מנחם ויזנברג; ופרופ' תייסיר אליאס.

יום שידורים מיוחד בשיתוף קול המוזיקה, שכולו לכבודו ולזכרו של המלחין הדגול. חובבי מוזיקה קלאסית, נגנים, מנצחים ומורים משרטטים קווים לדמותו, מספרים על יצירותיו ומנתחים אותן ופותחים פתח אל האוצר המוזיקלי שהשאיר אחריו יוהאן סבסטיאן באך.

כנס הרדיו "+FM – קולטים את העתיד" מתקיים מדי שנה בבית ספר סמי עופר לתקשורת במרכז הבינתחומי הרצליה. כל שנה משתתפים בכנס מגוון אנשי תקשורת ואקדמיה אשר דנים בחידושים, באתגרים ובהזדמנויות שבתחומי הרדיו והאודיו. בין היתר, עוסקים הדיונים במהפכה הדיגיטלית והשפעותיה על תחנות הרדיו והמאזינים, עתידו של השידור הציבורי, תפקיד הרדיו האזורי והמגזרי, תחום המוסיקה, תעשיית הפודקאסטים ועוד.

תכניות נבחרות מתוך עבודות הגמר של הסטודנטים לרדיו.

הקליניקות המשפטיות במרכז הבינתחומי הוקמו ברוח התפיסה כי המשפט הוא כלי לשינוי חברתי ולהשפעה על החברה האזרחית. מטרתן להעניק סיוע משפטי איכותי ליחידים ולקבוצות מוחלשות, בד בבד עם חינוך דור העתיד של הקהילה המשפטית להתנדבות ולאחריות חברתית. הקליניקות המשפטיות בבית הספר רדזינר למשפטים הן חלק אינהרנטי מתוכנית הלימודים. הקליניקות השונות מעניקות ייעוץ וסיוע משפטי ללא תשלום לקבוצות אוכלוסייה הזקוקות להנגשת המשפט עבורן ולשמירה על זכויותיהן, הן במישור הפרטני והן במישור העקרוני: קשישים וניצולי שואה, נשים נפגעות אלימות, ילדים ובני נוער בסיכון, משפחות החיות בעוני ועוד. הסטודנטים משלבים בפעילותם עבודה משפטית וחברתית, ונחשפים בעבודתם לעולמות של מודעות חברתית ושינוי חברתי. ביריד הקליניקות המשפטיות במרכז הבינתחומי יצאנו להכיר אותן מקרוב.

כאן תמצאו את כל מה שלא נכנס למסגרת של תכנית רגילה – הקלטות של כנסים וימי עיון, ימי שידור מיוחדים במגוון נושאים, תיעוד של אירועים בתחנה ומחוצה ועוד הפתעות.