בנות עם מיקרופון.

איילת טריאסט ודפניאל תכלת מגן חוצות קווי הפרדה, עוברות לצד השני של המראה, מארחות חברים לתקרובת של קליפות מלפפונים ובין לבין מחפשות תרופה לפיהוק.

התכנית הכי דיבור שאי פעם עלתה לשידור.

עם אסף וינקלר ודור ברק.


ז'אנר: נורא מצחיק

מפיקה: נועה זיידמן

"ההיסטוריה חוזרת על עצמה פעמיים, פעם כטרגדיה ופעם כפארסה". תדהר ארלן יחזיר אותה בפעם השלישית – כתכנית רדיו. מדי שבוע נצלול לדפי ההיסטוריה ונציין אירועים חשובים מהצד המעניין והלא מוכר שלהם. אז הדקו חגורות והגבירו את הווליום, כי אנחנו מתחילים לגלוש בזמן.

התכנית השבועית על כל מה שגיק!

סרטים, קומיקס, סדרות ומשחקי וידאו – הקומיקאים אבנר מירב וינאי בן נח דואגים שתהיו מעודכנים לגבי כל מה שחשוב לגיקים, ועושים את זה עם המון הומור.

מגזין התרבות של הרדיו הבינתחומי

תכנית תרבות יומית, המסקרת אירועים אקטואליים בתחום אמנות, תרבות ופנאי. ראיונות עם אמנים מהשורה הראשונה ודמויות מפתח מעולם התרבות המקומי והעולמי. אנחנו מזמינים אתכם להתארח אצלנו בטרקלין לשעה של תרבות.

משדרים יוקרה

תכנית הומור ומערכונים שבועית ויוקרתית במיוחד בהגשתם של גל צרור, עמית סרפר ושי אמבר. בתכנית דמויות המבוססות על פרי דמיונם של המגישים, שיחות ברומו של עולם על ענייני דיומא, מוזיקה טובה וקינוחים פרווה כיד המלך.

בחנות התקליטים

שני מוכרים מעבירים את זמנם בלצחוק על לקוחות, למרוח את אשר, בעל החנות, וגם להכנס לשיחות הזויות שלא מביאות אותם לשום מקום. ״השריטה״ היא תכנית הומור שמחזירה את הרדיו לתקופה בה היינו יושבים וצוחקים רק מלשמוע מה שקורה.

משחקים במגרש של הגדולים

נשיקה/סטירה – תכנית משחקים סאטירית, צעירה ובועטת בניצוחם של נעם טפר ואלעד אביר סער. בכל שבוע מצטרפים אלינו שני משתתפים אשר מסייעים לנו: למתוח אנשים בטלפון, להעז לשאול שאלות מיניות, להריץ דאחקות עם החבר׳ה ולמצוא עובדות מעניינות על אנשי בליעל.

אביטל כהן ובן אורינגר מסדרים לכם את הראש ומדברים על הסרטים השווים, הטרנדים הלוהטים והסאגות המרתקות. בתכנית נדבר על הסרטים החדשים השבוע, הסרטים ששינו את הקולנוע, העיבודים המוצלחים או הכושלים מהדף אל המקרן, טריוויה ועוד המון הפתעות.

נוגסי (aka נגה גילעם) מארחת יוצרים מכל הזנים.

סדרת ראיונות אינסופית

תכנית שרשרת – מראיין שבוחר מרואיין, שהופך למראיין, שבוחר מרואיין שהופך למראיין… סדרת ראיונות אינסופית המשלבת וידאו ורדיו. השתתפו בתכנית: עברי לידר, נינט, גורי אלפי, יובל שרף ועוד! סודות נחשפים, השמעות בכורה בהופעה חיה, שיחות אינטימיות על החיים ומשחקי חילופי זהות.