Sam May Name

show-picture

שפה: עברית


אסקפיזם תרבותי עם סאם משיח ומאי צמח.

אבני הדרך של אתרי המורשת

show-picture

שפה: עברית


האזינו לתכניות מרתקות בנושא אתרי המורשת. נשמע את הסיפורים מאחורי האתרים שהיוו אבני דרך בהיסטוריה של ארץ ישראל.


מיזם של המועצה לשימור אתרי מורשת בישראל והרדיו הבינתחומי 106.2FM. בשיתוף אגף מורשת במשרד ירושלים ומורשת ומשרד התרבות והספורט.

ברדק

show-picture

שפה: עברית


התכנית הכי דיבור שאי פעם עלתה לשידור.

עם אסף וינקלר ודור ברק.


ז'אנר: נורא מצחיק

מפיקה: נועה זיידמן

גולשים בזמן

show-picture

שפה: עברית


"ההיסטוריה חוזרת על עצמה פעמיים, פעם כטרגדיה ופעם כפארסה". תדהר ארלן יחזיר אותה בפעם השלישית – כתכנית רדיו. מדי שבוע נצלול לדפי ההיסטוריה ונציין אירועים חשובים מהצד המעניין והלא מוכר שלהם. אז הדקו חגורות והגבירו את הווליום, כי אנחנו מתחילים לגלוש בזמן.


מגיש: תדהר ארלן. מפיקה: דריה ורטהיים.

הכל לטובה

show-picture

שפה: עברית


תכנית הסאטירה של ישראל.


עורכים ומגישים: אוהד רונן, אבירן יששכר, אור בן הרוש והראל אלברגר.

מפיקה: שיר ברוקמן | עורכת דיגיטל: שני גולדשטיין.

השריטה

show-picture

שפה: עברית


בחנות התקליטים.

ברגעים אלה ממש, בחנות תקליטים בתל אביב הגדולה, העונה לשם ״השריטה״, שני מוכרים מעבירים את זמנם בלצחוק על לקוחות, למרוח את אשר, בעל החנות, וגם להכנס לשיחות הזויות שלא מביאות אותם לשום מקום. ״השריטה״ היא תכנית הומור שמחזירה את הרדיו לתקופה בה היינו יושבים וצוחקים רק מלשמוע מה שקורה. בתפקידים הראשיים: תום פישמן ועידו בר, בתפקיד אשר: יונתן וייס ועוד אורחים מגוונים שמצטרפים מפרק לפרק ולוקחים חלק באווירה ובכיף שנוצר באולפן.


לעמוד האייקסט

מאחורי כל צחוק

show-picture

שפה: עברית


שיחות עומק עם מיטב הקומיקאים בארץ על הדברים שמובילים אותם להומור ולצחוק, שלפעמים הם דברים מאוד לא מצחיקים.


מגיש: אלדד שטרית.

מציאות בצל דמיון

show-picture

שפה: עברית


הפודקאסט ״מציאות בצל דמיון״ מבקש לחזור אל סיפורי התנ״ך ולבחון אותם אל מול המציאות של ימינו. הפודקאסט חוזר לסיפורם של אמנון ותמר, יעל וסיסרא, יצחק וישמעאל, יוסף ואליהו הנביא ומבקש לשלב את סיפורם התנ״כי של כל דמות באירוע משמעותי בשנים האחרונות.

נון סנס

show-picture

שפה: עברית


תסתכלו סביבכם, אתם יודעים איזה מחשבות עוברות לזר הזה שעומד איתכם ברמזור? סטטיסטית אפשר לנחש שהן יהיו על פוליטיקה, מזג האוויר וקים קרדשיאן.


אלכס ימפולסקי ושחק ברגר מנסות להבין מה עובר לאנשים בראש, תופעה אחת אחר השנייה, והן לא בוחלות באמצעים. זה לא באמת משנה על מה אתם חושבים, הן עדיין ימצאו דרך לצחוק על זה.

פרשי השבוע

show-picture

שפה: עברית


פסקול אלטרנטיבי לפרשת שבוע

בכל שבוע לביא ואלעד מחברים פסקול אלטרנטיבי בהשראת פרשת השבוע.

מה זה בעצם אומר?

פסקול: התכנית מציגה בכל שבוע פסקול לסיפורים ואלמנטים בפרשה. כמו בפסקול אמיתי. המוזיקה מוסיפה לסיפור את המשמעויות, הרגשות, הטעמים, הריחות, הצבעים, ואת המסרים הנסתרים. זאת בתוספת ההקשרים שלנו בין המוזיקה הנבחרת לבין המוטיב שנלקח מהפרשה.

אלטרנטיבי: איך פרשיות השבוע מתקשרות לג'וני קאש? צ'ט בייקר? אמינם? הדג נחש? רמי פורטיס? טופאק שאקור? התכנית ניגשת לפרשת השבוע באופן חופשי, רענן, ומקורי, ומחברת חיבורים מפתיעים בין הטקסטים העתיקים לבין שירים ישראלים ולועזיים, ישנים וחדשים, וממגוון סגנונות. בנוסף, בתכנית משולבים קטעים מוקומנטריים וסאטיריים הקשורים לפרשה. הקטעים מפורסמים גם ביוטיוב כדי לתת לקהל אספקט ויזואלי לתכנית ולראיון.

פרשת השבוע: התכנית מצליחה לגעת בנושאים שנתפשים כמיושנים וכבדים ולהפוך אותם לרלוונטיים, מושכים ומהנים. החיבורים שנעשים בתכנית מולידים מבט חדש ומפתיע על סיפורי פרשיות השבוע: לעיתים מצחיק, לעיתים מרגש, ולעיתים אפילו חתרני.


לעמוד ב- 103fm

שוגר ספייס

show-picture

שפה: עברית


המתכון לשבוע טוב עם רוני פורת.

שורפות שעה

show-picture

שפה: עברית


גלית דימנשטיין ואורנה פיטוסי בשעת השראה לנשים (ופתוחה לכל הגברים שחלמו להיות זבוב על קיר בשיחות בנות).


שיחות מתחלפות של נשים על נשים, גברים, מוסיקה והומור עצמי, הופעות חיות באולפן, ופינות שבועיות מעולמן הססגוני וההזוי של יעל לבנטל ולירית בלבן.

תא קולי

show-picture

שפה: עברית


נוגסי (aka נגה גילעם) מארחת יוצרים מכל הזנים.


לעמוד האייקסט

תכנית שרשרת

show-picture

שפה: עברית


סדרת ראיונות אינסופית

תכנית שרשרת – מראיין שבוחר מרואיין, שהופך למראיין, שבוחר מרואיין שהופך למראיין…

סדרת ראיונות אינסופית המשלבת וידאו ורדיו. השתתפו בתכנית: עברי לידר, נינט, גורי אלפי, אניה בוקשטיין, יובל שרף, שלומי שבן, אושרי כהן, קובי אפללו, מאור כהן ועוד! סודות נחשפים, פטישים מוזרים מתגלים, השמעות בכורה בהופעה חיה, שיחות אינטימיות על החיים ומשחקי חילופי זהות.