מגזין חברתי בשיתוף עמותת עולים ביחד

מגזין חברתי בשיתוף עמותת עולים ביחד.
גולן ג'מבר ורינה איילין גורליק מביאים לכם את הנושאים שלפעמים קצת נדחקים לשוליים. אקטואליה, חברה, תרבות וכל מה שמעניין ולא תמיד נמצא בכותרות יחד עם נושאים הקשורים במורשת והתרבות של הקהילה האתיופית.

היום בתכנית עסקנו ב"בהצלחה" וכל מה שקשור אליה. מהי הצלחה, ואיך נראית הדרך אליה, באופן כללי, ובמיוחד כשמדובר באנשים שאינם משתייכים לקבוצות הרוב ונאלצים להתמודד עם אתגרים שאולי לא כולם נאלצים להתמודד איתם. זה מתחבר לתכנית הקודמת שלנו, ולייצוג של קהילת יוצאי אתיופיה בתקשורת, שהוא לרוב ייצוג בהקשרים שליליים לצערנו, ואנחנו פה רוצים להציג זוית שלא מספיק מקבלת ביטוי, הזוית של סיפורי הצלחה.
על כן נדבר עם שלושה אנשים שכל אחד מהם סיפור הצלחה בפני עצמו, וננסה ללמוד מה המשותף לסיפורים, מה הדברים שהם עשו אחרת, שהביאו אותם למקום בו הם נמצאים היום. ספוילר: הדרך לא היתה פשוטה.
ד"ר הדס מלדה מצרי, מומחית ברפואת משפחה, תהיה איתנו גב' למלם מספן, הבעלים של "למלם עיצובים"- סטודיו לשמלות כלה וערב בסגנון ייחודי, המשלב בין מודרני לקלאסי. ויהיה איתנו גם בן סולומון, מומחה לשיווק נדל"ן, הבעלים של רשת "ברוקר", מחבר רב המכר "נדל"ן לכולם".

מפיק: ליאור ליברובסקי

» להאזנה לתכנית המלאה:

קרדיט תמונה: IDC Radio

מגזין חברתי בשיתוף עמותת עולים ביחד
מגזין חברתי בשיתוף עמותת עולים ביחד

לחץ כאן כדי להשאיר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

אתה יכול להשתמש בתגיות הבאות בתגובתך:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>