בפרק נוסף של סדרת המומחים מארח נתנאל את ערן יורקובסקי לשיחה מרתקת על שינוי קריירה. ערן, בן 33 מהרצליה, אב ל-2, למד תואר ראשון בטכניון בהנדסה, תעשייה וניהול ותואר שני במנהל עסקים מקרן קלוג רקאנטי.
בפרק, סוקרים נתנאל וערן את מסלול שעשה. החל מהמעבר מעולם הגיימינג בחברת 888 בה עבד ערן בתחילת דרכו,  דרך תקופתו בתפקיד בניהול לקוחות בחברת איירון סורס, תפקידו בפייסבוק בתפקיד אסטרטגי, ועד לעבודתו הנוכחית בחברת פקאן בתור אחראי על פתרונות דיגיטליים בחברה. (פקאן-סטארט אפ ישראלי המפתח פלטפורמת בינה מלאכותית לניבוי תרחישים עסקיים).

בפרק נוגעים השניים בסוגיות חשובות כמו כיצד אנו משמרים את הידע שצברנו במסלול אחד ומקבילים אותו למסלול אחר לגמרי?  על החשיבות הגדולה של "ראש פתוח" ולקיחת הזדמנויות על מנת להתקדם ולבחון את המשך הדרך. על ההתחבטות בין הצורך בהתמקצעות בתחום אחד, לבין חשיבות הידע בכמה שיותר קצוות. על האחריות ההדדית בין עובד ומעסיק לתהליך הלמידה וההתפתחות בתוך החברה.

טיפים מערן: היו פתוחים להצעות גם אם הן שונות מתחום העיסוק שלכם, בחנו ושאלו את עצמכם עד כמה אתם מאותגרים, מתאימים וסקרנים לגבי התפקיד שלכם.

האזינו לפרק סוחף במיוחד ומעורר מחשבה על קריירה, שימור יכולות והסתגלות לשינויים!