בפרק הזה תוכלו לשמוע- איך מתמודדים עם מצבים בהם אנחנו לא מצליחים לקבל את מה שאנחנו רוצים, איך שומרים על ראש פתוח בכל מה שקשור לעתיד ולמה זה כל כך חשוב להתנסות בעולמות תוכן שונים ולחקור תחומים שלא בדיוק קשורים לתואר.

 

סיוון רזניקוב, בת 25, מייסדת המיזם החברתי "סטודנTIME"".

סיוון היא סטודנטית בשנה ב' לתואר ראשון במשפטים, במרכז האקדמי פרס.

בנוסף, סיוון עובדת בתור מנהלת תוכן בחברת סטארט אפ ומתנדבת ב"מרחב החברתי", בתור מדריכת סיורים למבקרים במתחם ומעבדת.

סיוון שיתפה אותנו בתהליך הקבלה שלה ללימודים בדרך להגשת החלום להיות עורכת דין, על השינויים הלא צפויים בדרך ועל הבחירות שעשתה שהביאו אותה לעשות את מה שהיא עושה היום. בנוסף, סיוון שיתפה אותנו בשלבים שעברה בדרך להקמת מיזם חברתי, ועל היכולת להצליח ולשלב תחומים שונים בחיים במקביל ללימודים.

טיפים מסיוון-

  1. לא לפחד מזה שחלומות שלך עשויים להשתנות- אנחנו גדלים כל הזמן, מתפתחים, משתנים ופוגשים אנשים חדשים שמעוררים אצלנו עניין וסקרנות בתחומי עניין חדשים. אם את משתנה- ראוי שגם החלומות שלך ישתנו, וזה לא אומר שאת מוותרת לעצמך בקלות.
  2. להתנסות בכמה שיותר תחומים שונים שלאו דווקא קשורים לתואר האקדמי שלך- אנחנו אף פעם לא יודעים לאן החיים ייקחו אותנו ואיפה הכלים שרכשנו בדרך ישמשו אותנו, אז זה לגמרי הזמן להתחיל ולגוון את ארגז הכלים שלנו, כבר מעכשיו.
  3. לא לפחד לפעול "לא לפי הספר"- אין דרך אחת נכונה וקיימות אין סוף דרכים שונות להשיג את המטרות שלנו. אם דברים מרגישים לך נכון, אם את מאמינה בבחירות שלך ועומדת מאחורי הצעדים שלך, את בכיוון הנכון.
  4. המלצה על ספר- הכי ישראלי, וכזה שמצליח לגעת בנקודות הכי עמוקות של הנפש: עד שיום אחד/שמי זרחין

הלינקדין של סיוון- https://www.linkedin.com/in/sivan-reznicov-9672181b5/

 

כדי לשלוח לנו מייל: לחצו כאן

לעמוד הפייסבוק שלנו: לחצו כאן

לעמוד הלינקדין שלנו: לחצו כאן