קול האוניברסיטה (לשעבר הרדיו הבינתחומי) הוא רדיו חינוכי, שפועל במסגרת תחנות הרדיו החינוכיות של קול ישראל (כאן) ומשדר בתדר 106.2FM מאולפני בית ספר סמי עופר לתקשורת ב-אוניברסיטת רייכמן.

  • התחנה מתופעלת על ידי סטודנטים ואנשי סגל מכל בתי הספר באוניברסיטת רייכמן, בשיתוף ובהדרכת אנשי מקצוע בכירים מעולם התקשורת. הסטודנטים משדרים, מפיקים, עורכים ואחראים על הצד הטכני והמוזיקלי.
  • התחנה פועלת 24/7 ללא פרסומות וללא כוונת רווח. שאיפתנו ליצור תוכן מעניין, אינטליגנטי ומהנה שעומד בסטנדרטים של איכות ומקצועיות.
  • קול האוניברסיטה ייחודי בהיותו רב-לשוני, סטודנטים מבית הספר הבינלאומי ע"ש רפאל רקנאטי משדרים בשפות שונות ותכנים אלו מועברים גם למגוון תחנות אקדמיות ותחנות יהודיות ברחבי העולם.
  • הרדיו משמש כמעבדת אודיו דיגיטלי וחממה לפיתוח פודקאסטים. התכנים שלנו מגוונים וכוללים נושאים כגון: תרבות, אקטואליה, הומור, אקדמיה, ספורט, מוזיקה, יזמות, טכנולוגיה, חברה, ציונות ועוד…
  • אולפני הרדיו המתקדמים שלנו זכו בפרס ארכיטקטוני על עיצובם החדשני וכוללים מערכות סאונד דיגיטליות, תוכנות שידור חדשניות וציוד וידאו מקצועי. התשתית הקיימת מאפשרת שידור באיכות גבוהה של אודיו ווידאו בכל הפלטפורמות.
אולפני הרדיו

קהילתיות

  • הרדיו פועל מתוך רצון להגיע לסטודנטים, חיילים ונוער, להתחבר אליהם ולהניע אותם לאכפתיות, מעורבות, שותפות פעילה בקהילה ואחריות על הסביבה.
  • אוניברסיטת רייכמן נמצאת בקשר הדוק עם העיר הרצליה והרדיו פועל לשקף את מירב הדעות והקולות של הקהילה.
  • הרדיו שואף לחבר את המאזינים והסטודנטים להווי המקומי ולחלוק את הידע האקדמי שברשותו עם הקהילה.
  • המאזינים נחשפים לתוכן מקומי וקהילתי, אשר אינו מקבל ביטוי מספיק באמצעי התקשורת האחרים.
אולפני הרדיו

הרדיו הבינלאומי

בשנת 2012 השיק מכון אספר את הרדיו הבינלאומי AudioVersity, תחנת הרדיו הסטודנטיאלית היחידה בישראל המשדרת באנגלית מגוון רחב של תוכניות ופודקאסטים בשלל תחומים. מטרת הרדיו הבינלאומי היא לתת במה לסטודנטים שמגיעים מלמעלה מ-80 מדינות ברחבי העולם ולאפשר להם לשתף את החוויות ועולמות התוכן שלהם בישראל עם קהילות הבית שלהם ועם כל המאזינים הפוטנציאליים ברחבי העולם.

הרדיו הבינלאומי עושה ויוזם שיתופי פעולה עם ארגונים מגוונים ברחבי העולם ע"מ ליצור תוכן ייעודי ורלוונטי וכמו כן להגיע לקהלי יעד מגוונים באמצעות פודקאסטים בתחומים שונים.

אולפני הרדיו

צוות התחנה

עופר לוי – מנהל הרדיו.
איבון סאבא – מנהלת הרדיו הבינלאומי.
ענת גרינבלום – עורכת תוכן ומתרגלת.
תומר גרשנמן – עורך מוזיקה ראשי ומתרגל.
רוני רהב – מפיקה ראשית ורכזת אקדמית.
תומר פרישמן – עורך דיגיטל ומתרגל.
אלעד נעימי – וובמאסטר, טכנאי סאונד ועורך פרומו.

קול האוניברסיטה.
אוניברסיטת רייכמן.
רחוב האוניברסיטה 8, הרצליה.
09-9527693.
radio@idc.ac.il.

Get it on Google Play Download on the App Store
קרדיט תמונות:
דילוג לתוכן