בפרק 57 של "לא רק יחצ", איתי בן חורין, מבעלי משרד הייעוץ התקשורתי – בן חורין אלכסנדרוביץ, בשיחה על הספר החדש שהוציא לאחרונה – "ניהול משברים".

 

"ישנם רבים שנוטים לבלבל בין בקשה שגרתית לתגובה מהתקשורת, ציוץ לא מוצלח, יום קשה בעבודה או אירוע מאתגר, לבין משבר אמתי, כזה שיכול ממש לשנות את העתיד של אדם, של חברה עסקית או קהילה מן הקצה אל הקצה". ההבחנה החשובה הזו נמצאת כבר ב"פתח דבר" של הספר.

קצת מוזר שבתחום צומח, עם לא מעט יועצי תקשורת, יועצים אסטרטגיים, דוברים ויח"צנים, יש כל כך מעט חומר תיאורטי ולימודי. והנה איתי, הוציא ספר שנותן הצצה מעמיקה על העולם המרתק הזה של ניהול משברים.

בשיחה איתי שיתף בקריירה שלו ומתי הבין שניהול משברים זה התחום שהכי מעניין אותו. שוחחנו על איך חברה יודעת שהיא במשבר ומהם הצעדים הראשונים שחשוב לעשות. האם ניתן למנוע משבר, איך אנחנו יודעים שהמשבר מאחורינו ומהו ניהול מוצלח של משבר תקשורתי, מעבר לזה שהוא מעולם לא הגיע לתקשורת…

הספר מחולק לשלושה שערים, כשבכל שער יש דוגמאות למשברים תקשורתיים ואופן ניהולם: משברים תקשורתיים של פרסונות, פרק על ניהול משברים הכולל חומר תיאורטי מעולה על איך מתכוננים למשבר, מודל לניהול משבר ומה צריך לעשות כדי להיות מנהל.ת משברים. והפרק השלישי על משברים תקשורתיים של ארגונים וחברות.

בשיחה עם איתי הוא כמובן שיתף בדוגמאות קונקרטיות מתוך הספר, וגם האם יש חדשנות בעולם של ניהול משברים.

 

ממליצה לכם לקרוא אותו, וגם אם לא, אז לפחות להאזין לפרק!